Samenwerking Noord werkt samen met het Digital Trust Center

Cyberveiligheid is een steeds belangrijker thema voor zowel onze ledenorganisaties als voor Samenwerking Noord. We zijn daarom erg blij met onze samenwerking met het Digital Trust Center (DTC). Het DTC, is een initiatief van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat en het helpt organisaties met advies en tools om veilig digitaal te ondernemen. Door de samenwerking kunnen we relevante informatie over cyberdreigingen en praktische tips delen met onze ledenorganisaties. Daarnaast kunnen de collega’s uit onze ledenorganisaties gebruik maken van de expertise en tools van het DTC op het gebied van cyberveiligheid en privacy en de netwerkbijeenkomsten bezoeken.Het DTC heeft een online community waar cyber gerelateerde vragen te stellen zijn aan andere cyberexperts. De leden bestaan uit onder andere CISO’s, IT-leveranciers en werknemers in de privacy hoek. Samenwerking Noord is een van de 48 aangesloten samenwerkingsverbanden van DTC. Relatiemanager Anouk de Rooij zal in het voorjaar spreken tijdens een van onze evenementen.Samenwerking Noord heeft al enige tijd een eigen kennisnetwerk voor privacy en security dat regelmatig bijeenkomsten organiseert.