Ons nieuwe interactieplatform MijnSN is gelanceerd! Log in als lid en ontdek het nu!

Samenwerking Noord verlegt de grenzen tijdens strategiemiddag

Zoals elk jaar betrekken we onze ledenorganisaties actief bij ons volgende jaarplan. Tijdens de strategiemiddag in Nieuw-Allardsoog passeerde een veelheid van onderwerpen de revue.  

Hoofdfoto: Walk and Talk in de bossen van Bakkeveen 

We bespraken welke IT-thema’s actueel zijn en hoe deze voor verschillende doelgroepen het beste te behandelen. De slimste manier om te communiceren met de professionals op de werkvloer kwam aan bod, evenals de positionering van onze vereniging in het Noordelijke netwerk. Natuurlijk ging het ook weer over de IT-arbeidsmarkt en over de meest optimale manier om ons in de sectoren te organiseren.  

Ideeën voor de toekomst genoeg tijdens het World Café

Met de ledenraad, tijdens sectoroverleggen en in de kennisnetwerkbijeenkomsten zullen we onze plannen voor 2024 verder uitwerken en toetsen. Ook het komend jaar verlegt Samenwerking Noord opnieuw de grenzen.  

IBM-contactpersoon Leofwin Visman en penningmeester Rick-Jan Scheepe poseren op de grens van de drie Noordelijke provincies