Lever ook een bijdrage aan de 10de editie van het Agile congres!

Op donderdag 26 juni 2025 is het weer zover: hét Samenwerking Noord Agile Congres, wederom in Groningen! Dit jaar vieren we de tiende editie en dat belooft een speciale mijlpaal te worden. Werk jij voor een lid van Samenwerking Noord en wil jij bijdragen aan het Agile Congres?  Dit is je kans! Geef een presentatie, verzorg een interactieve sessie of faciliteer een game. Wij nodigen je uit om jouw idee in te sturen. 

Ter inspiratie kun je denken aan de volgende thema’s:  

  • Agile & Ai 
  • Agile & Transformatie
  • Succesfactoren in de agile omgeving  
  • “How to ….” sessies
    te denken valt aan retrospective, hoe om gaan met weerstand, liberating structures etc.  
  • (Persoonlijk) Leiderschap

Heb je een ander Agile gerelateerd onderwerp of wil je een succes- of faalverhaal delen? Graag! We staan open voor alle bijdragen.  

De sluitingsdatum voor het indienen van dit formulier is 10 maart 2025. Het agile organisatieteam bekijkt daarna de ingezonden bijdragen en neemt vervolgens contact met je op. 

Afgelopen jaren was het Agile Congres enorm succesvol! Bekijk hieronder de impressievideo van het agile congres 2024 en het programma 

Voor vragen kun je contact opnemen met de programmamanager Albina Koolhof – Vitochina.  

Hartelijk dank voor het indienen!  

Het Agile Congres 2025 organisatieteam  

    Bijdrage Agile Congres 2025







    Over de sessie