Samenwerking Noord is twee enthousiaste bestuursleden rijker. Vanwege de groei van onze vereniging in aantal leden, activiteiten en ambities is het bestuur recent op zoek gegaan naar kandidaten voor de rol van bestuurslid Algemene Zaken.
In de ledenraad van 21 maart hebben we zowel Corien Potkamp als Joost van Keulen benoemd. Zij brengen elk een eigen perspectief mee dat welkom is in onze vereniging. Beiden zijn gemotiveerd om een bijdrage te leveren en worden hierin gesteund door hun werkgevers.
Hoofdfoto: Joost van Keulen en Corien Potkamp
Corien Potkamp werkt haar gehele carrière al bij de rijksoverheid. Zij was werkzaam voor de ministeries van LNV en EZ. Momenteel is zij Teamleider Web, App en UX/Design Services (100 medewerkers) bij DICTU in Assen, een van de leden van de sector Overheden. Zij heeft bestuurlijke ervaring in het kerkbestuur en in de medezeggenschapsraad in het onderwijs. Vanuit DICTU legt zij de link met het Rijk, en ook met de regio Drenthe, Assen.
Corien omschrijft zichzelf als een gedreven, netwerker, verbinder en inspirerend leider voor impactvolle verandering. “Samenwerking Noord, is een kennis- en netwerkorganisatie die al goed staat. Dat de vereniging stappen wil zetten met de interne organisatie en externe positionering spreekt mij persoonlijk aan. Klinkt als ‘Next Level’ en dat sluit goed aan bij mijn ambitie en manier van werken”. Zij is een groot voorstander van transparantie, kennisdelen en verbinden. “Dat hebben we nodig, zeker in de IT-wereld. Belangrijk om oog voor de mensen te hebben en ze te verbinden”, aldus Corien.
Joost van Keulen heeft ruime ervaring in zowel het bedrijfsleven als in het openbaar bestuur, en een sterke affiniteit met IT en digitalisering. Hij heeft ervaring in het communicatiedomein en in het publieke bestuur, waaronder als wethouder Economische Zaken. Momenteel is hij director consulting services bij CGI, een van de leden van de sector ICT Dienstverlening. Ook is hij voorzitter van de Commercieele Club Groningen.
Joost ziet een rol als bestuurslid, als een mooie kans om bij te dragen aan de groei en verdere professionalisering van Samenwerking Noord. “Mijn ervaring met bestuurlijke processen, organisatieontwikkeling en strategische besluitvorming sluit goed aan bij de ambities van Samenwerking Noord. Bovendien ben ik als netwerker en verbinder in staat om verschillende belangen samen te brengen: dat kan van pas komen bij het verkennen van nieuwe sectoren”.
Kennismaking
Beide nieuwe bestuursleden hebben al diverse contacten in het Samenwerking Noord netwerk. De komende maanden zullen zij nader kennismaken met de diverse geledingen van de vereniging.