AI: Van Onderzoek naar praktijk


11 maart

12.00 – 13.00 uur

Online lunchsessie

Om de veertien dagen presenteren Bas Baalmans en Wijnand Aalderink om en om een gevarieerde, informatieve digitale lunchsessie over AI.

Werk je bij een lid van Samenwerking Noord?
Dan mag je altijd gratis deelnemen.

Geen lid? Kies dan het niet-ledenticket (niet altijd beschikbaar)

Wie zijn lid? Lid worden

Wil je afmelden?

Dat kan tot 24 uur van tevoren, maar het liefst zo snel mogelijk.

Afmelden

Over dit event

In deze twaalfde aflevering, gepresenteerd door Bas Baalmans met als gast Michaela Kesina van de Rijksuniversiteit Groningen, zij doet als PhD onderzoek naar verschillende AI-thema’s 

Als deskundige side-kick is deze keer AI-onderzoeker en AI science consultant Wico Mulder van TNO van de partij. 

Programma

12.00 AI-actualiteit presentator Bas Baalmans in gesprek met Wico Mulder 

12.05 Michaela Kesina, associate professor Econometrie bij de faculteit Economie en Bedrijfskunde van de Rijksuniversiteit Groningen. Zij bespreekt haar onderzoek en onderwijs in multidisciplinair perspectief (in English).

12.30 Trendy Tools met Wico Mulder, AI-onderzoeker en business consultant van TNO  

Wico bespreekt voor ons een aantal nieuwe AI-toepassingen 

12.50 AI-sterren van het Noorden, kort gesprek met Robbert Lodewijks  en Frank van der Hulst van Hulo AI  

HULO is een softwarebedrijf gefocust op watertechnologie. Door het inzetten van AI in combinatie met sensordata vanuit drinkwaternetwerken, kunnen real-time inzichten worden gecreëerd voor de drinkwaterbedrijven, waaronder het real-time detecteren van lekken. Uiteindelijk helpt HULO de waterbedrijven naar een digital twin van hun drinkwaternetwerk. Dit alles om waterschaarste tegen te gaan en bij te dragen aan een goede en gezonde watervoorziening voor iedereen, wereldwijd.   

12.55 Evaluatie en agenda Samenwerking Noord 

13.00 Einde  

Heb je vragen?

Via onderstaande links kunnen we je verder helpen als je vragen hebt over events.

FAQ

Werk je bij een lid van Samenwerking Noord? Dan mag je altijd gratis deelnemen.

Geen lid? Kies dan het niet-ledenticket (niet altijd beschikbaar)

Wie zijn lid? Lid worden