AI Actueel – Aflevering 5
5 november
12.00 – 13.00 uur
Online lunchsessie
Om de veertien dagen presenteren Bas Baalmans en Wijnand Aalderink om en om een gevarieerde, informatieve digitale lunchsessie over AI.
€0,00 excl. BTW
- Gratis toegankelijk voor medewerkers van leden
- Niet-ledenticket voor sommige events beschikbaar
- Kosteloos afmelden tot 24 uur vantevoren
In deze vijfde aflevering, gepresenteerd door Wijnand Aalderink is Information and Innovation manager Arnold Zijlstra van NHL Stenden te gast. Vaste onderdelen zijn daarnaast Trendy Tools en AI-sterren van het Noorden.
Als deskundige sidekick is deze keer Rik Opdam wederom van de partij.
Programma
12.00 AI-actueel presentator Wijnand Aalderink in gesprek met Rik Opdam van Illionx, zie ons artikel over Rik.
12.05 Arnold Zijlstra, Information and Innovation manager van NHL Stenden over AI Learning communities met studenten en bedrijven.
Arnold heeft ruime ervaring in de IT-sector en geeft ons een beeld van de samenwerking met bedrijven en studenten op het gebied van AI, waarvan veel noordelijke organisaties (kunnen) profiteren.
12.30 Trendy Tools
Rik Opdam bespreekt voor ons opnieuw een aantal van de nieuwste AI-toepassingen.
12.50 AI-sterren van het Noorden
Kort gesprek met Freya Liemburg van CleverAI. Vanuit haar start up begeleidt verzorgt zij AI-advies en trainingen voor veel Noordelijke organisaties.
12.55 Evaluatie en agenda Samenwerking Noord
13.00 Einde
Hulp nodig?
We helpen je graag verder.
